یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در زیبایی ساختمان از جمله طراحی و اجرای سقف شیبدار است .طراحی و اجرای سقف شیبدار در ساختمان از جمله خدمات جوشکاری سیار می باشد

گروه آهنگری سیار روزگار در تمام نقاط استان تهران و کرج آهن کشی سقف شیبدار با سازه های فلزی و خرپا، انجام می دهد. شما می‌توانید برای اجرای انواع سقف شیبدار و ساده با ما تماس بگیرید و از در صورت صلاح دید ما انواع سقف شیبدار و سقف ساده را برای شما انجام دهیم.

 

اجرا و طراحی سقف شیب دار

مزایای استفاده از سقف شیبدار

  • طراحی و ساخت آن در مدت کوتاهی انجام می شود.
  • از نظر معماری، سقف شیبدار باعث زیبایی ظاهر ساختمان می شود.
  • هزینه ساخت سقف شیبدار نسبت به دیگر سقف ها پائین تر است.
  • سقف شیبدار نیازی به برف روبی ندارد و در برابر تابش مستقیم نور آفتاب و باران مقاوم است.
  • این مدل سقف ها، وزن کمتری دارند و باعث سبک شدن ساختمان می شوند.
  • از سقف شیبدار می توان در خانه های ویلایی، انبارها، گلخانه ها، پارک ها، پارکینگ ها، آلاچیق فلزی و سایبان استفاده کرد.

اجرای سقف شیبدار چگونه انجام می شود؟

برای آهن کشی سقف شیبدار، ابتدا خرپای سقف شیبدار به صورت مثلثی یا نردبانی بنا می‌شود. خرپا می تواند فلزی یا چوبی باشد. بعد از اینکه خرپای فلزی ساخته شد، آن را با رنگهای درجه یک، رنگ آمیزی می کنند و با عملیات جوشکاری خرپا های ساخته شده را روی ستون فلزی نصب می‌کنند.

اجرای پوشش سقف های شیبدار و سقف های ساده

  • پوشش سقف با پلی کربنات: ورق پلی کربنات، یکی از گزینه های عالی برای پوشاندن سقف شیروانی شما هستند. ورق های پلی کربنات شفاف هستند و تا سالها سالم می مانند. ورقه های پلی کربنات، مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد و برای هر گونه آب و هوایی مناسب است. وزن این ورقه ها بسیار سبک است و از هر نظر استاندارد هستند.
  • پوشش سقف شیبدار فلزی: یکی دیگر از انواع سقف های شیبدار، سقف شیروانی با پوشش فلزی است. پوشاندن سقف شیبدار با پوشش فلزی به راحتی صورت می گیرد.

اهمیت آهن کشی سقف شیبدار

آهن کشی سقف شیبدار از مهم ترین مراحل در اجرای سقف شیبدار است؛ زیرا مقاومت سقف شیبدار را تضمین می کند. آهن کشی سقف شیبدار خود را به افراد متخصص بسپارید تا با طراحی و اجرای ان کار شما را به نحو احسنت به پایان برسانند.

میتوانید در اجرای سقف شیب دار با ما تماس بگیرید ما با مشاهده محل اجرای سقف شیب دار و همچنین ارائه مشاوره اولیه در مورد نحوه اجرا و سپس با طراحی و اجرا با تضمین کیفیت کار شما را به پایان میرسانیم