جوشکاری سیار در غرب تهران

 

 

خدمات آهنگری , جوشکاری

 1. ساخت و نصب حفاظ آکاردئونی

 1. ساخت و نصب حفاظ آکاردئونی

 2. تعمیرات لولا درب و پنجره

 3. ساخت و نصب نرده روی دیوار

 4. جوشکاری و خورده کاری در تهران

 5. ساخت و نصب نرده شاخ گوزنی، بوته ای، سرنیزه ای

 6. ساخت و نصب حفاظ پنجره در تهران

 7. جوشکاری قفل آویز انباری

 8. نصب توری پانچ بر روی درب پارکینگ

 9. نصب پلی کربنات و ایرانیت فایبر گلاس در بالکن منازل

 10. جوشکاری سیار در تهران

 11. جوشکاری پایه شکسته جک هیدرولیک درب پارکینگ، نصب آرام بند درب ورودی و …

کلیه خدمات در کمترین زمان ممکن به وسیله افراد با تجربه و متعهد، کافیست برای انجام امور با ما تماس بگیرید ،حتی برای مشاوره و استعلام قیمت در خدمت شما همشهریان هستیم .

وظایف آهنگری و جوشکاری

 • شناخت انواع فلزات

 • آماده کردن قطعاتی که باید بریده یا متصل شوند

 • خواندن طرح ها و دستورالعمل های فنی و مهندسی و عمل مطابق آنها

 • استفاده از روش های جوشکاری مناسب با توجه به نوع کار

 • بررسی و تست برش ها و اتصالات با استفاده از ابزارهای سنجش دقیق مانند میکرومتر

 • کنترل عملکرد دستگاه های جوشکاری و اطمینان از درستی آنها

جوشکاری سیار در غرب تهران

دانش و مهارت مورد نیاز  آهنگری و جوشکاری

 1. هماهنگی خوب بین دست و چشم

 2. دقت زیاد در کار

 3. تمرکز خوب

 4. توانایی درک نقشه ها و برنامه های فنی

 5. مهارت در ریاضیات برای اندازه گیری ها در کار

 6. آگاهی از اصول و روش های ایمنی در کار

 7. توان بدنی مناسب

جوشکاری سیار در غرب تهران

آهنگری (Forging) کار بر فلز توسط پتک کاری یا پرس کاری و در آوردن آن به یک شکل مفید است. آهنگری از قدیمی ترین هنرهای فلزکاری است و منشاء آن به زمان های بسیار دور باز می گردد. در این فرآیند نیرو های بزرگی به کار گرفته می شود و لوازم کار اغلب بسیار سنگین هستند.

 

اکثر عملیات آهنگری به صورت گرم اجرا می شوند، اما فلزات ویژه ای هم هستند که می توانند به صورت سرد آهنگری شوند. در عملیات آهنگری دو دسته اصلی تجهیزات به کار می روند. پتک آهنگری یا پتک سقوطی که ضربه سریعی را به سطح فلز وارد می کند و پرس آهنگری که نیروی آرامی به فلز وارد می آورد.
دسته بندی فرآیند های آهنگری

دو دسته اصلی فرآیند های آهنگری، آهنگری قالب باز و آهنگری قالب بسته هستند. آهنگری قالب باز بین قالب های مسطح یا قالب های با اشکال بسیار ساده اجرا می شود. این فرآیند اکثراً برای اشیاء بزرگ یا وقتی که تعداد قطعات تولید شده کم است به کار می رود. در آهنگری قالب بسته قطعه بین دو نیم قالب که اثر شکل نهایی قطعه بر آن ها نقش بسته، تغییر شکل پیدا می کند. در این روش قطعه تحت فشار زیاد در یک حفره بسته تغییر شکل می دهد و بنابراین قطعات آهنگری شده دقیقی با حدود مجاز ابعادی ظریف قابل تولید هستند.

اجرای فلاشینگ

فلاشینگ باعث پوشش درز بین ساندویچ پانل ها اعم از ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری و سردخانه ها و همچنین پوشاندن تیزه تاج رو تاج زیر خط الراس و خط القعر جهت جلوگیری از نفوذ آب وبصورت هوابند –درزبند – غبار بند همچنین بعنوان زیباسازی پانل مورد استفاده قرار میگیرد .علاوه بر اینها فلاشینگ قاب پنجره و فلاشینگ قاب هم برای زیبایی ساندویچ پانل  را اجرا می کنیم.ابعاد و اندازه و مقاطع فلاشینگ ها بسته به اندازه نهایی کار شده میباشد که متغیر است . جنس فلاشینگ ها از ورق آهنی گالوانیزه و یا آلوزینک و یا آلومینیوم میباشد که ضخامت آنها هم متغیر است .ضخامت فلاشینگ ها از ۰٫۴ میلیمتر به بالا میباشد.,فلاشینگ ,نصب فلاشینگ,

فلاشینگ نما چه مزیتی دارد؟

۱- پنهان نمودن درزهای اتصال دو قطعه ۲- جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن پوشش اجرا شده سقف شود. ۳- ایجاد نمایی زیبا ۴- و دیواره آب بند-درزبند-غباربند-هوابند مناسب سقف.

چند نوع فلاشینگ داریم؟

فلاشینگ تاج-بصورت فرم دار شادولاین- زیر تاج-بصورت صاف-فلاشینگ زاویه دار کنج -و فلاشینگ های مرتبط با آبرو و در قسمتهای مختلف کار استفاده میشود.   فلاشینگ کار – انواع فلاشینگ – رویال فلاشینگ -فلاشینگ
فلاشینگ :فلاشینگ ابزاری جهت پوشاندن سقف شیروانی، قرنیز پنجره و پشت بام است که مانع از ریزش آب بر روی دیوارهای ساختمان می شود.فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود. این ابزار با توجه به اهداف طراح، طرح و پروفیل فلاشینگ و وظیفه و عملکرد آن از انواع مختلفی از ورق های روغنی،سیاه، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در ضخامت های دلخواه قابل تولید است.

فلاشینگ در کجا نصب میشود؟

از ورق صاف جهت آب بندی و درز بندی و جلوگیری از ورود غبار و گرد و خاک به فضای داخل و زیبا سازی استفاده می شود .